rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

NEWSLETTERWypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych w nim zawartych przez Grupę Inwestycyjną Hossa S.A. w celach marketingowych, statystycznych i handlowych. Powyższe dane będą przetwarzane przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA, z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883 ze zmianami. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych.

Wiewiór "K" otwarta w Garnizonie

2017-11-10

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej przychodni stomatologicznej w parterze biurowca Yoko przy ul. Norwida 7. więcej »

Wiewiór "K" otwarta w Garnizonie

2017-11-10

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej przychodni stomatologicznej w parterze biurowca Yoko przy ul. Norwida 7.

Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór "K" to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni lekarze: specjaliści stomatologii dziecięcej, zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej i protetyki oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny pozwalający skutecznie i z minimalnym poziomem stresu leczyć dzieci i dorosłych. Zbiegi wykonywane są w komfortowych warunkach, a dzieci otoczone są szczególną troską, bez pośpiechu, w przyjaznej przestrzeni i atmosferze. 

Wiecej informacji: www.wiewior-ka.pl , Facebook

Day SPA FIVE SENSES

2017-11-02

Pod koniec października w biurowcu Gamma przy ul. Norwida 4 rozpoczęło działalność FIVE SENSES float • spa. Ośrodek oferuje usługi floatingu, masażu oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała. więcej »

Day SPA FIVE SENSES

2017-11-02

Pod koniec października w biurowcu Gamma przy ul. Norwida 4 rozpoczęło działalność FIVE SENSES float • spa. Ośrodek oferuje usługi floatingu, masażu oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała.

Wyspecjalizowana kabina floatingowa zapewnia stan głębokiego relaksu, odseparowanie od bodźców zewnętrznych oraz niesamowitą ulgę. Nawet jedna sesja floatingowa korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. W ofercie spa znajdują się również masaże specjalistyczne oraz zabiegi na ciało. FIVE SENSES float • spa to miejsce, w którym można odpocząć po ciężkim dniu, odstresować się oraz zregenerować ciało i umysł.

Szczegóły na: fivesenses.plwww.facebook.com/fivesensesfloatspa

Clipster w Garnizonie Kultury laureatem krajowego finału CESA

2017-10-10

Pierwszy w Polsce dom dla dla start-upowców - Clipster - powstał w Gdańsku jako efekt współpracy funduszu technologicznego Alfabeat i Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter oraz dzięki gościnności Grupy Inwestycyjnej Hossa, która zaprosiła Clipster do Garnizonu. Inicjatywa została doceniona przez środowisko start-upowe i jury, które przyznało jej nagrodę w kategorii: „Best Accelerator and Incubator Programme” podczas finału Central European Startup Awards (CESA)... więcej »

Clipster w Garnizonie Kultury laureatem krajowego finału CESA

2017-10-10

Pierwszy w Polsce dom dla dla start-upowców - Clipster - powstał w Gdańsku jako efekt współpracy funduszu technologicznego Alfabeat i Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter oraz dzięki gościnności Grupy Inwestycyjnej Hossa, która zaprosiła Clipster do Garnizonu. Inicjatywa została doceniona przez środowisko start-upowe i jury, które przyznało jej nagrodę w kategorii: „Best Accelerator and Incubator Programme” podczas finału Central European Startup Awards (CESA)...

Źródło: Puls BiznesuŹródło: Puls Biznesu 

YONI - odsłonięcie rzeźby

2017-10-02

6 października 2017 r. w Garnizonie Kultury, przy ul. Słowackiego 19 (przed Sztuką Wyboru) odbędzie się uroczyste publiczne odsłonięcie rzeźby YONI autorstwa Jerzego Dobrzańskiego. więcej »

YONI - odsłonięcie rzeźby

2017-10-02

6 października 2017 r. w Garnizonie Kultury, przy ul. Słowackiego 19 (przed Sztuką Wyboru) odbędzie się uroczyste publiczne odsłonięcie rzeźby YONI autorstwa Jerzego Dobrzańskiego.

Tego samego dnia w galerii Sztuki Wyboru zaplanowany jest wernisaż wystawy zbiorowej zatytułowanej „DZIEWCZYNKI” oraz wykład dr Katarzyny Lewandowskiej pt. „PHALLUS KAPUTT". 
Temat podjęty w tych trzech punktach wydarzenia symbolicznie przełamuje dotychczasowe wyobrażenia o miejscu, jakim jest garnizon. Zarówno forma rzeźby, tematyka wystawy i wymowa wykładu stanowią spójny komentarz do przemiany, jaka zaszła na terenie dawnych koszar wojskowych w gdańskim Wrzeszczu. Ta niezwykła transformacja miejsca, którą mieszkańcy Trójmiasta z zaciekawieniem obserwują w ostatnich latach, intryguje i skłania do głębszych refleksji.

Bardzo ważnym kryterium dla rozstrzygnięcia konkursu na formę rzeźby było znalezienie symbolicznego remedium, które wprowadzi równoważący żeński pierwiastek, bilansując w ten sposób unoszącą się w powietrzu męską aurę.

Dla autora projektu inspirująca okazała się również idea globalnego siostrzeństwa i kobiecej solidarności. Garnizon, z niedostępnego wojskowego terenu, zmienił się w przestrzeń otwartą na sztukę i przyjazną dla wszystkich, przy jednoczesnym zachowaniu zabytkowych zabudowań militarnych z końca XIX w.