rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

NEWSLETTERWypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych w nim zawartych przez Grupę Inwestycyjną Hossa S.A. w celach marketingowych, statystycznych i handlowych. Powyższe dane będą przetwarzane przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA, z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883 ze zmianami. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych.

Legal Cakes już otwarte!

2018-03-09

Po Warszawie i Wrocławiu przyszedł czas na lokal w Garnizonie. Legal Cakes to pierwsza w Polsce cukiernia, której wypieki spełniają wszelkie kryteria dietetyczne i mogą stanowić pełnowartościowy element każdej diety. więcej »

Legal Cakes już otwarte!

2018-03-09

Po Warszawie i Wrocławiu przyszedł czas na lokal w Garnizonie. Legal Cakes to pierwsza w Polsce cukiernia, której wypieki spełniają wszelkie kryteria dietetyczne i mogą stanowić pełnowartościowy element każdej diety.

Kawiarnia mieszcząca się na parterze biurowca Omega przy ul. Norwida 2, została uroczyście otwarta w Dzień Kobiet.  Szczegóły oferty znajdziecie na Facebooku www.facebook.com/legalcakesgdansk

Włoska restauracja w Garnizonie

2018-02-23

Kulinarna gratka dla wszystkich smakoszy i miłośników włoskiej kuchni - przy ul. Hemara 23 otwarte zostało Moje Miejsce, restauracja kuchnią i atmosferą przeniesiona wprost ze słonecznego Neapolu. więcej »

Włoska restauracja w Garnizonie

2018-02-23

Kulinarna gratka dla wszystkich smakoszy i miłośników włoskiej kuchni - przy ul. Hemara 23 otwarte zostało Moje Miejsce, restauracja kuchnią i atmosferą przeniesiona wprost ze słonecznego Neapolu.

Moje Miejsce zaprasza na urozmaicone śniadania, lunche oraz duży wybór past i pizz. Menu i więcej informacji na www.moje-miejsce.com.pl

Ensono pierwszym najemcą w biurowcu HIRO

2017-11-30

Ensono, międzynarodowa firma specjalizująca się w hybrydowych rozwiązaniach IT, przeniesie się do nowej siedziby w Garnizonie. Przedsiębiorstwo wynajęło ponad 1 400 mkw. powierzchni w najnowszym budynku biurowym HIRO, który powstaje przy ul. Chrzanowskiego 11. więcej »

Ensono pierwszym najemcą w biurowcu HIRO

2017-11-30

Ensono, międzynarodowa firma specjalizująca się w hybrydowych rozwiązaniach IT, przeniesie się do nowej siedziby w Garnizonie. Przedsiębiorstwo wynajęło ponad 1 400 mkw. powierzchni w najnowszym budynku biurowym HIRO, który powstaje przy ul. Chrzanowskiego 11.

Przeprowadzka jest planowana na początek 2019 roku. Zanim to jednak nastapi, firma będzie tymczasowo wynajmować około 700 mkw. w biurowcu Gamma przy ul. Norwida 4.

„Nowe biuro w kompleksie Garnizon umożliwi nam kontynuację dynamicznej ekspansji w Trójmieście. W ciągu kolejnych dwóch, trzech lat planujemy zwiększenie zatrudnienia do 150 specjalistów. Potrzebujemy więc elastycznej i komfortowej przestrzeni biurowej, która zarówno przełoży się na zadowolenie zespołu, jak i będzie stanowiła atrakcyjną wizytówkę Ensono. Garnizon to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów na biurowej mapie Trójmiasta. Wierzymy, że nowe biuro w pełni odpowie na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników”, tłumaczy Łukasz Pawłowski, członek zarządu Ensono.

Wiewiór "K" otwarta w Garnizonie

2017-11-10

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej przychodni stomatologicznej w parterze biurowca Yoko przy ul. Norwida 7. więcej »

Wiewiór "K" otwarta w Garnizonie

2017-11-10

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej przychodni stomatologicznej w parterze biurowca Yoko przy ul. Norwida 7.

Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór "K" to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni lekarze: specjaliści stomatologii dziecięcej, zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej i protetyki oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny pozwalający skutecznie i z minimalnym poziomem stresu leczyć dzieci i dorosłych. Zbiegi wykonywane są w komfortowych warunkach, a dzieci otoczone są szczególną troską, bez pośpiechu, w przyjaznej przestrzeni i atmosferze. 

Wiecej informacji: www.wiewior-ka.pl , Facebook

Day SPA FIVE SENSES

2017-11-02

Pod koniec października w biurowcu Gamma przy ul. Norwida 4 rozpoczęło działalność FIVE SENSES float • spa. Ośrodek oferuje usługi floatingu, masażu oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała. więcej »

Day SPA FIVE SENSES

2017-11-02

Pod koniec października w biurowcu Gamma przy ul. Norwida 4 rozpoczęło działalność FIVE SENSES float • spa. Ośrodek oferuje usługi floatingu, masażu oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała.

Wyspecjalizowana kabina floatingowa zapewnia stan głębokiego relaksu, odseparowanie od bodźców zewnętrznych oraz niesamowitą ulgę. Nawet jedna sesja floatingowa korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. W ofercie spa znajdują się również masaże specjalistyczne oraz zabiegi na ciało. FIVE SENSES float • spa to miejsce, w którym można odpocząć po ciężkim dniu, odstresować się oraz zregenerować ciało i umysł.

Szczegóły na: fivesenses.plwww.facebook.com/fivesensesfloatspa