rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

NEWSLETTERWypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych w nim zawartych przez Grupę Inwestycyjną Hossa S.A. w celach marketingowych, statystycznych i handlowych. Powyższe dane będą przetwarzane przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA, z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883 ze zmianami. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych.

GARNIZON KULTURY

Nowe centrum kulturalne Wrzeszcza rozwija się na terenie zabytkowego kompleksu dawnych koszar kawalerii przy ul. Słowackiego w Gdańsku. W jego skład wchodzi m.in. 7 budynków zabytkowych o łącznej powierzchni ponad 12500 m2 oraz zajmujący 2,5 ha park z zabytkowym starodrzewem. Projekt rewitalizacji przewiduje powstanie w obrębie Garnizonu Kultury przestrzeni miejskiej dla kultury, rozrywki i rekreacji. 

Dwa pierwsze budynki Garnizonu Kultury - Esprit Haus oraz Stary Maneż rozpoczęły swą działalność w październiku 2015 roku, następnie w marcu 2016 roku oddany do użytku został budynek przy ulicy Słowackiego 21. Obecnie trwa modernizacja kolejnych obiektów zabytkowych. 

Rezydenci Słowackiego 19 (Esprit Haus)
SZTUKA WYBORU, KREATYWNA CAFE, NA MIEJSCU, KOTY NA PŁOTY, AEROLAB, WRZEPRACOWNIA, SZPILA SZOP, CLIPSTER, NOCE I DNIE, KAMPUS KREATYWNY.

Rezydenci Słowackiego 23
STARY MANEŻ, BROWAR VREST.

Rezydenci Słowackiego 21
STUDIO TAŃCA ARTISTIC, PING PONG, POBITE GARY, GDAŃSKA SZKOŁA ARTYSTYCZNA

Rezydenci Alejki Rzemieślników
EVC DSGN, GŁÓWKA PRACUJE, ZWRACAMY UWAGĘ, MUSCAT EYEWEAR, RCP EXHAUSTS 

Rezydenci Słowackiego 3
SMART HOTEL, BISTRO SŁOWACKI

Więcej informacji na Facebooku: Garnizon Kultury

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Jeśli masz pomysł na projekt, który chciałbyś zrealizować w Garnizonie Kultury napisz do nas. Poszukujemy partnerów biznesowych, ajentów, operatorów obiektów usługowych. Kontakt: gk@garnizon.pl, tel. +48 58 772 23 21