rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

NEWSLETTERWypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych w nim zawartych przez Grupę Inwestycyjną Hossa S.A. w celach marketingowych, statystycznych i handlowych. Powyższe dane będą przetwarzane przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA, z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883 ze zmianami. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych.

Garnizon - nowa dzielnica

GDAŃSK WRZESZCZ, KWARTAŁ ULIC SZYMANOWSKIEGO, CHRZANOWSKIEGO, SŁOWACKIEGO I AL. GRUNWALDZKIEJ

Jest takie miejsce w Trójmieście, gdzie przeszłość płynnie łączy się z przyszłością, a śmiałe wizje architektów korespondują z neorenesansowymi zabytkami z cegły. Myśli i pomysły - jak lepiej, jak sprawniej organizować życie człowieka w mieście wcielane są w czyn bez skrępowania przestrzenią. Jest takie miejsce w sercu Gdańska, gdzie powstaje nowa dzielnica miasta - Garnizon.

Od podstaw zaplanowana i przemyślana idea odzyskania przestrzeni miejskiej wdrażana jest w postaci nowych budynków apartamentowych, biurowych, usługowych i handlowych. To tu ogromne przeszklenia nowych loftów patrzą ponad dachy odrestaurowanych zabytków. Tutaj wygodne apartamenty korespondują z parkowo-willową zabudową dzielnic Strzyża i Oliwa, a nowoczesne biurowce rozświetlają przestrzeń słonecznymi elewacjami i konstrukcjami  bliższymi miastom przyszłości niż 1000-letniemu grodowi.

Odwaga, rozmach i rozwaga - to cechy bliskie zarówno twórcom, jak i mieszkańcom oraz użytkownikom biur nowej dzielnicy. Odwaga - uczestnistwa w niebanalnym projekcie urbanistycznym definiującym na nowo idę miasta. Rozmach - możliwy dzięki blisko 30 hektarom niskrępowanej przestrzeni w ścisłym centrum miasta. Rozwaga to wybór najlepszej lokalizacji z komunikacją, pełną infrastrukturą handlową, usługową, oświatową i sportową w zasięgu ręki, Trójmiejskim Parkiem  Krajobrazowym  500 metrów od granicy dzielnicy z plażą Zatoki Gdańskiej i Starym Miastem zaledwie 8 min drogi rowerem po wygodnych i bezpiecznych ścieżkach.

Zobacz na mapie >>