rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

NEWSLETTERWypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych w nim zawartych przez Grupę Inwestycyjną Hossa S.A. w celach marketingowych, statystycznych i handlowych. Powyższe dane będą przetwarzane przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA, z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883 ze zmianami. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych.

ul. Słowackiego 17 - Usługi gastronomiczne

Słowackiego 17 to obiekt zabytkowy, dla którego prowadzone są prace rewitalizacyjne i modernizacyjne. Budynek zaprojektowany został jako kantyna koszarowa i przez cały czas w zmiennych kolejach historii pełnił tę funkcję. Dlatego też  w procesie modernizacji postanowiono zachować pierwotną funkcję obiektu dopasowując jedynie układ pomieszczeń do obecnych wymogów stawianych lokalom gastronomicznym.  W obiekcie znajdą się również funkcjonalne pomieszczenia bankietowe spełniające funkcję małych sal konferencyjnych.

W kondygnacji podziemnej przewidziano miejsca na stylową winnicę oraz pub.  Nowopowstały taras na zachodniej ścian przeznaczony zostanie na letni ogródek.

Obiekt posiada własne pomieszczenia administracyjne i zaplecze kuchenne.

Inwestorów zainteresowanych prowadzeniem działalności gastronomicznej w odrestaurowanym obiekcie prosimy o złożenie zapytania przez formularz kontaktowy.