Nominacja do Skrzydeł Trójmiasta

2014-10-03

Garnizon znalazł się w zaszczytnym gronie inwestycji nominowanych do Skrzydeł Trójmiasta - plebiscytu organizowanego przez portal Trójmiasto.pl. więcej »

Nominacja do Skrzydeł Trójmiasta

2014-10-03

Garnizon znalazł się w zaszczytnym gronie inwestycji nominowanych do Skrzydeł Trójmiasta - plebiscytu organizowanego przez portal Trójmiasto.pl.

Garnizon został nominowany w kategorii "Nowa Przestrzeń Trójmiasta" dla nowo powstałych lub przeobrażonych miejsc i obiektów, które wpływają na wizerunek Trójmiasta, pokazując je jako nowoczesną aglomerację przyjazną mieszkańcom. Za interesujące zagospodarowanie przestrzeni z poszanowaniem okolicznej architektury i natury.

W uzasadnieniu nominacji czytamy: „Za stworzenie nowej dzielnicy, w której przenikają się przestrzenie mieszkalne, miejsca pracy, rozrywki, odpoczynku; za nową jakość budownictwa i stworzenie obiektu z myślą o ludziach i dla ludzi; za sukces komercyjnej inwestycji, która odmieniła duży fragment Wrzeszcza 

Laureaci plebiscytu zostaną wybrani drogą głosowania Internautów. Swój głos oddać można do 16 października pod adresem:

http://skrzydla.trojmiasto.pl/nominacja/Garnizon-st124.html

Wyniki plebiscytu poznamy 17 października. 

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA GARNIZON!

Nowe kamienice w ofercie Lofty&Apartamenty

2014-07-28

Do oferty rezerwacyjnej Garnizonu wprowadziliśmy sześć nowych kamienic, które powstaną w kwartale ulic M. Białoszewskiego, M. Hemara i C.K. Norwida. więcej »

Nowe kamienice w ofercie Lofty&Apartamenty

2014-07-28

Do oferty rezerwacyjnej Garnizonu wprowadziliśmy sześć nowych kamienic, które powstaną w kwartale ulic M. Białoszewskiego, M. Hemara i C.K. Norwida.

Nowa propozycja to zarówno przestrzenie mieszkalne typu studio, apartamenty 2-, 3- i 4-pokojowe, jak i jednopoziomowe lofty z olbrzymimi przeszkleniami i tarasami. Ceny metra kwadratowego zaczynają się od 5 300 zł.

Szczegóły oferty dostępne są w naszych Biurach Sprzedaży. Serdecznie zapraszamy.

Centrum boulderingowe otwarte w Garnizonie

2014-07-21

W dniu 17 lipca na terenie Garnizonu odbyło się oficjalne otwarcie największego w Polsce centrum boulderingowego Blokfit. W odrestaurowanym, historycznym budynku przy ulicy Słowackiego 1a powstało ponad 1000 m2 panelu wspinaczkowego z trasami ułożonymi przez czołowych polskich wspinaczy. więcej »

Centrum boulderingowe otwarte w Garnizonie

2014-07-21

W dniu 17 lipca na terenie Garnizonu odbyło się oficjalne otwarcie największego w Polsce centrum boulderingowego Blokfit. W odrestaurowanym, historycznym budynku przy ulicy Słowackiego 1a powstało ponad 1000 m2 panelu wspinaczkowego z trasami ułożonymi przez czołowych polskich wspinaczy.

Poziom trudności tras został dostosowany zarówno do umiejętności początkujących, jak i zaawansowanych wspinaczy. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.
Obiekt rozpocznie regularne funkcjonowanie od 2 sierpnia. Więcej informacji znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Blokfit’u pod adresem www.blokfit.pl

Garnizon na Facebooku

2014-06-03

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku. Czytajcie, oglądajcie, komentujcie i udostępniajcie. Liczymy na Państwa odzew! więcej »

Garnizon na Facebooku

2014-06-03

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku. Czytajcie, oglądajcie, komentujcie i udostępniajcie. Liczymy na Państwa odzew!

www.facebook.com/gdansk.garnizon

Koncertowy Klub Garnizonowy

2014-05-09

Niemiecki twórca muzyki elektronicznej, Felix Kubin z polskim zespołem Mitch&Mitch, wystąpili 9 maja w klubie garnizonowym we Wrzeszczu. Był to pierwszy koncert w ramach cyklu MIEJSCA, organizowanego przez Instytut Kultury Miejskiej. więcej »

Koncertowy Klub Garnizonowy

2014-05-09

Niemiecki twórca muzyki elektronicznej, Felix Kubin z polskim zespołem Mitch&Mitch, wystąpili 9 maja w klubie garnizonowym we Wrzeszczu. Był to pierwszy koncert w ramach cyklu MIEJSCA, organizowanego przez Instytut Kultury Miejskiej.

Sukces tego wydarzenia  to duża zasługa artystów, organizatorów, ale też i ...miejsca. 
Ten, kto nie miał wcześniej okazji być we wnętrzach Klubu Garnizonowego przy ul. Słowackiego 1, mógł podczas koncertu poznać niepowtarzalny klimat tego miejsca, wprost stworzonego by rozbrzmiewała w nim piękna muzyka, by gościć jej twórców i miłosników. 
Potencjału garnizonowego klubu nie zamierzamy zmarnować. Budynek po planowanej rewitalizacji będzie gościł jeszcze niejedno wydarzenie kulturalne.
Organizatorom imprezy serdecznie dziękujemy, gratulujemy świetnego pomysłu, i życzymy sukcesów w kolejnych odsłonach projektu!

Zobacz zdjęcia z imprezy>>

(fot. Bogna Kociumbas, dzięki uprzejmości IKM) 

09.05. - koncert Felixa Kubina z zespołem Mitch&Mitch w Garnizonie

2014-05-05

W ramach pierwszego wydarzenia z cyklu MIEJSCA, Instytut Kultury Miejskiej zaprasza do GARNIZONU na koncert Felixa Kubina z zespołem Mitch&Mitch promujący płytę “Bakterien & Batterien”. więcej »

09.05. - koncert Felixa Kubina z zespołem Mitch&Mitch w Garnizonie

2014-05-05

W ramach pierwszego wydarzenia z cyklu MIEJSCA, Instytut Kultury Miejskiej zaprasza do GARNIZONU na koncert Felixa Kubina z zespołem Mitch&Mitch promujący płytę “Bakterien & Batterien”.

MIEJSCA to cykliczny projekt, który polega na realizacji jednodniowych działań łączących muzykę i różne formy sztuki w mało znanych lub niefunkcjonujących na co dzień przestrzeniach. Projekt ma na celu ukazanie potencjału miejsc niekojarzonych ze sztuką, nieznanych, zapomnianych lub przeznaczonych do zmiany funkcji. 

data koncertu: 9 maja 2014, godz. 21.00, po koncercie after party 
miejsce: Garnizon, Słowackiego 1, Gdańsk – Wrzeszcz

Organizator: Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, www.ikm.gda.pl
Partner: Garnizon