rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

Nowe apartamenty w Garnizonie trafiły do sprzedaży

2022-04-26

Z przyjemnością informujemy, iż wprowadziliśmy bogatą ofertę mieszkań nowego kwartału zabudowy w gdańskim Garnizonie. więcej »

Nowe apartamenty w Garnizonie trafiły do sprzedaży

2022-04-26

Z przyjemnością informujemy, iż wprowadziliśmy bogatą ofertę mieszkań nowego kwartału zabudowy w gdańskim Garnizonie.

Szósty kwartał, bo o nim mowa, powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie parkowych przestrzeni Garnizonu Kultury oraz istniejącej zabudowy kwartałów II i VII.  W tej prestiżowej lokalizacji, pod adresami Leśmiana 8, 10, 12 oraz Hemara 4, powstaną cztery kamienice mieszkalne z lokalami o zróżnicowanych powierzchniach: od 30-metrowych studio po apartamenty liczące 137 mkw. Co istotne, część mieszkań znajdujących się na różnych kondygnacjach, począwszy od pierwszego po ostatnie piętro, będzie dysponowała tarasami, co w śródmiejskiej zabudowie jest rzadkością. Pozostałe mieszkania wyposażone będą w balkony lub loggie.

Podobnie jak w pozostałych kamienicach Garnizonu, tak i tu poziom parteru przeznaczony zostanie na lokale usługowo-handlowe na wynajem, zaś pod zabudową powstanie dwupoziomowa hala garażowa. Mieszkania szóstego kwartału będą gotowe do odbioru w marcu 2025 roku.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży Hossy w celu poznania szczegółów oferty.

Szósty numer magazynu „Garnizon”

2022-04-11

Zielony niczym nowalijka i świeży niczym wiosenny zefirek – ukazał się właśnie szósty numer magazynu „Garnizon”! więcej »

Szósty numer magazynu „Garnizon”

2022-04-11

Zielony niczym nowalijka i świeży niczym wiosenny zefirek – ukazał się właśnie szósty numer magazynu „Garnizon”!

W najnowszym wydaniu m.in.:  

- rozmawiamy z Aleksandrem Ziemniewiczem, Damianem Olszewskim i Jakubem Szymańskim, przedsiębiorczym tercetem twórców Gdańskiego Bazaru Natury,

- poznajemy pikantne szczegóły drogi artystycznej kultowego zespołu Skunk Anansie, który już w maju wystąpi na scenie Starego Maneżu,

- udajemy się w literacką podróż śladami wielkiego Brunona Schulza i jego wielkiej, niespełnionej miłości.

W „szóstce” nie zabraknie również znanych już cyklów o Garnizonie i Wrzeszczu, a także najnowszych informacji i plotek o zmianach w naszej dzielnicy.

Bezpłatne egzemplarze szóstego numeru dostępne są w lokalach usługowych i biurowcach Garnizonu, a także we wspólnotach mieszkaniowych. E-wydanie można pobrać na stronie https://www.garnizon.pl/.../magazyn-oryginalny-garnizon.html

Zapraszamy do lektury!

Bezpłatna godzina parkowania w Garnizonie

2022-02-09

Po zmianach w cenniku parkowania w parkingach podziemnych Garnizonu na poziomie -1 pierwsza godzina postoju jest bezpłatna! Każde kolejne pół godziny to koszt symbolicznej złotówki. więcej »

Bezpłatna godzina parkowania w Garnizonie

2022-02-09

Po zmianach w cenniku parkowania w parkingach podziemnych Garnizonu na poziomie -1 pierwsza godzina postoju jest bezpłatna! Każde kolejne pół godziny to koszt symbolicznej złotówki.

Nieodpłatnie można parkować również, tyle że przez pół godziny po pobraniu biletu, na dziedzińcu przy al. Grunwaldzkiej 184.
Warto odwiedzić nowy serwis garnizon.pl/parkowanie, gdzie poznać można zasady i cenniki parkowania, a także wykupić można abonament parkingowy, pozwalający oszczędzić przy regularnym korzystaniu.

Piąty numer magazynu

2022-01-28

W biurowcach i lokalach usługowych Garnizonu jest już dostępne nowe, zimowe wydanie naszego Magazynu Oryginalnego. więcej »

Piąty numer magazynu

2022-01-28

W biurowcach i lokalach usługowych Garnizonu jest już dostępne nowe, zimowe wydanie naszego Magazynu Oryginalnego.

 

Treść nowego numeru rozpoczyna nowy cykl "Z Humorem" - w jego pierwszej odsłonie popularna rysowniczka Magda Danaj podpowiada z przymrużeniem oka, jak umilić sobie zimę.
Co w dalszej treści? Wraz z nietuzinkowymi postaciami z Garnizonu zagłębiamy się w świat mody, tańca i kulinariów, nie zabraknie też lubianych cyklów o tajemnicach i ciekawostkach Wrzeszcza. Muzyczną gwiazdą numeru jest tym razem legendarny zespół Jethro Tull, który wiosną wystąpi w Starym Maneżu. W kąciku literackim przyszła zaś kolej na element ponadnaturalny, czyli fantastykę - gorąco polecamy opowiadanie Ewy Białołęckiej!
Bezpłatne egzemplarze kwartalnika można odbierać w lokalach usługowych i biurowych na terenie Garnizonu. E-wydanie można pobrać na stronie garnizon.pl w Strefie Użytkownika.
Zapraszamy do lektury!