rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

Biurowiec GATO

Garnizon, ul. C.K. Norwida 1

GATO to oddany do użytku w 2021r. obiekt obejmujący ok. 15 000 mkw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej. Siedem naziemnych kondygnacji budynku stanowią biura w standardzie klasy A+, parter biurowca zajmują z kolei lokale usługowe oraz reprezentacyjne lobby.
Dwie kondygnacje hali garażowej pod budynkiem dostarczają użytkownikom ponad 270 miejsc parkingowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty lokali biurowych oraz usługowo-handlowych zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Komercjalizacji.

Certyfikat Breeam Excellent

GATO uzyskał ocenę "Excellent" ("Znakomity") w systemie certyfikacji BREEAM, oceniającej projekty, realizację i użytkowanie nowych budynków w zakresie wpływu na środowisko. Infrastruktura obiektu ułatwia jego użytkownikom dotarcie do miejsca pracy ekologicznymi środkami transportu. W hali garażowej znajdują się rowerownie i szatnie dla użytkowników jednośladów, z kolei przed budynkiem ulokowano stanowiska ładowania pojazdów elektrycznych. Lokalizacja GATO stwarza też szerokie możliwości dojazdów komunikacją miejską - lista dostępnych połączeń (autobusy, tramwaje, kolejka miejska) dostępna jest tutaj