rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

NEWSLETTERWypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych w nim zawartych przez Grupę Inwestycyjną Hossa S.A. w celach marketingowych, statystycznych i handlowych. Powyższe dane będą przetwarzane przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA, z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883 ze zmianami. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych.

NOWOCZESNE BIURA W BUDYNKACH ZABYTKOWYCH

Cztery budynki przy Alei Grunwaldzkiej 184-190 i Szymanowskiego 4 to prestiżowe powierzchnie biurowe oferowane w odrestaurowanych obiektach zabytkowych. Elegancka historyczna architektura budynków oraz ich nowoczesne wnętrza pokazują harmonijne połączenie stylu historycznego z nowoczesną infrastrukturą techniczną. Budynki oferują funkcjonalne powierzchnie o dużych możliwościach indywidualnej aranżacji oraz niepowtarzalnym charakterze.

Precyzyjnie i starannie przeprowadzony proces rewitalizacji obiektów przy Grunwaldzkiej i Szymanowskiego został doceniony w 2009 roku, stając się laureatem konkursu „Budowa Roku” w kat. „Rewitalizacja obiektów zabytkowych”.

Jeśli są Państwo zainteresowani ulokowaniem swojego biura lub innej aktywności gospodarczej w prestiżowych i oryginalnych wnętrzach, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem ds. wynajmu. 
Dostępne są lokale w odrestaurowanych już budynkach oraz w obecnie rewitalizowanych obiektach zlokalizowanych wzdłuż ulic Słowackiego i Szymanowskiego.

Galeria zdjęć