rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

NEWSLETTERWypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych w nim zawartych przez Grupę Inwestycyjną Hossa S.A. w celach marketingowych, statystycznych i handlowych. Powyższe dane będą przetwarzane przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA, z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883 ze zmianami. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych.

BUDYNEK BIUROWY YOKO

Bryła budynku Yoko architektonicznie nawiązuje do otaczających go obiektów biurowych – Omegi Gammy. Poprzez swoje centralne położenie Yoko stanowi ważny punkt na mapie Garnizonu. Wyrazisty charakter architektury budynku podkreśla połączenie szlachetnych okładzin elewacyjnych - szkła, blachy cortenowej oraz granitu.

Powierzchnia typowego piętra to około 1600 m2. Kondygnacja parterowa biurowca przeznaczona jest w całości na powierzchnię usługową. Dwie kondygnacje podziemne zajmuje hala garażowa oferująca ponad 300 miejsc postojowych. 

Pobierz e-broszurę Yoko >>